Moravskoslezská liga

Základní údaje

Požární útok
Moravskoslezský kraj
Disciplína
Kraj
www
2003
Vedoucí
Rok založení
Správce (při úpravách asistuje i CPS)

Kontakty

Odkazy

Domovská stránka

Statistika

Profil zobrazen

  • 19994x

Sociální sítě

O soutěži

Do MSL se může přihlásit každé družstvo, které zaplatí členský příspěvek do občanského sdružení MORAVSKOSLEZSKÁ LIGA v požárním útoku.

Historie

http://msliga.rajce.idnes.cz/

Pravidla účasti

Soutěžní družstvo se může do soutěže přihlásit nejpozději do zahájení útoku posledního soutěžního družstva (I.kola).

Pravidla provedení

Dle platných pravicel MSL. http://www.msliga.info/index.php?section=kestazeni&subsection=kestazeni

Pravidla techniky

Koš klasická hliníková konstrukce,funkční klapou.Savice délka 2,5 m ±5 cm, bez tvarových podložek, se šroubením o průměru 110 mm.Přenosná požární stříkačka bez zjevných (viditelných) úprav, stroj musí odpovídat schválenému typu, s výjimkami. Kombinace motorů a čerpadel není přípustná.Povolen pouze rozdělovač s jedním vstupem(B) a výstupy 1xB a 2xC.Hadice B minimální délka 19m / délka hadice se měří včetně půlspojek ( bez ozubů),šíře – 63, 65, 75. Hadice C minimální délka 19m / délka hadice se měří včetně půlspojek ( bez ozubů),šíře 38, 42, 52.

Pravidla výstroje

K provedení požárního útoku, jednotná sportovní nebo pracovní ústroj,opasek lehký,ochranná přilba,může může být použita sportovní obuv nebo zásahová obuv pro hasiče, tretry povoleny (velikost hrotů libovolná)

Pravidla hodnocení

Pořadatel je povinen zajistit časomíru od fa. Knězek s viditelným displejem, na kterém bude zobrazován výsledný čas družstva

Pravidla pořadatele

Nádrž na vodu musí mít stěny vysoké 0,8 m, šířku min. 0,9 m a nejmenší obsah vody 1000 l, kraje musí být bez ostrých hran, nádrž bez uší a madel, o které by se mohl závodník zastavit nebo zranit. Levá stěna nádrže z pohledu od základny musí být souběžná se středovou osou základny. Vnitřek nádrže musí být hladký a bez překážek o které by se mohl závodník zastavit nebo zranit.

Ceny

Finanční a věcné ceny. Body za účast a umístění získávají pouze účastníci MSL.

Fotografie

Vzkazy