Jihočeská liga

Základní údaje

Požární útok
Jihočeský kraj
Disciplína
Kraj
www
IRMIŠ Václav
2000
Vedoucí
Rok založení
Správce (při úpravách asistuje i CPS)

Kontakty

E-mail

  • vaclav.irmis(a)seznam.cz

Telefon

  • 773 985 418

Odkazy

Domovská stránka

Facebook

Statistika

Profil zobrazen

  • 18323x

Sociální sítě

O soutěži

Soutěže se mohou zúčastnit všechna hasičská družstva z celé ČR vždy na základě přihlášky k jednotlivým soutěžím v kategoriích muži a ženy.

Časy mužů

SDH Nevcehle 17.05 soutěž Markvarec 2003

Časy žen

SDH Sedlejov 17.18 soutěž Markvarec 2009

Pravidla účasti

Do soutěže budou připuštěna družstva, která se prezentují nejpozději do zahájení soutěže.

Pravidla provedení

Dle pravidel požárního sportu a pravidel Jihočeské hasičské ligy – muži 3B, ženy 2B.

Pravidla techniky

Požární stříkačka české, nebo slovenské výroby s funkčními klouby a klapkou.Savice o délce 2,5 metru (bez tvarových podložek), se šroubením o průměru 110 mm.Koš s funkční klapkou a kovovým výpletem.Ovládání klapky na vnějším plášti koše.Rozdělovač s funkčními uzávěry. Tělo rozdělovače nesmí být žádným způsobem upravováno pro snazší způsob nošení. Za rozdělovač s funkčními uzávěry se považuje i rozdělovač s otočenými pákami.Útočné vedení "C" - plošná šířka min. 65 mm, délka 20 m v toleranci 1m včetně půlspojky.Dopravní vedení "B" - plošná šířka min. 100 mm, délka 20 m v toleranci 1m včetně půlspojky.

Pravidla výstroje

Ústroj přesahující kolena (povolen dres s krátkým rukávem). Povolené tretry. Opasek lehký o šířce min 40 mm, ochranná přilba. Úprava skeletu přilby není povolená.

Pravidla hodnocení

Čas požárního útoku bude měřen elektronickou časomírou. Časomíra musí být konstruována tak, aby měřila na dvě desetinná místa.Cílové zařízení (terče, nebo sklopky) musí být vybaveny viditelnou signalizací ukončení pokusu (světelně, mechanicky, nebo kombinací obou způsobů).

Pravidla pořadatele

Pořadatel je povinen zajistit losování startovního pořadí a to na nástupu před zahájením soutěže, výjimku tvoří pouze jedno soutěžní družstvo pořadatele v dané kategorii (muži, ženy), které se zařadí do pořadí podle potřeby před zahájením losování.

Ceny

Věcné ceny odpovídající umístění.

Fotografie

Vzkazy